Produkcja TV

Produkcja TV

Profesjonalne studio, zaawansowany technologicznie sprzęt, wykwalifikowana ekipa i głowy pełne pomysłów pozwalają nam produkować transmisje na najwyższym poziomie. Telewizyjną jakość gwarantujemy również w Internecie.

Pracujemy od zera lub konsekwentnie realizujemy plan przedstawiony przez klienta. Projekty esportowe, gamingowe premiery, wydarzenia na żywo czy branżowe konferencje to tylko część formatów z naszego portfolio.

Eventy

Eventy

Wydarzenia zorganizować możemy zarówno w warszawskim Studiu 500, jak i podczas wyjazdów terenowych. Nie straszne są nam targi, hale sportowe czy szalone lokalizacje.

Granicą naszych możliwości jest wyłącznie twoja wyobraźnia.

Sprzęt

Sprzęt

Obsługujemy profesjonalny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny umożliwiający realizację zarówno wydarzeń na żywo, formatów studyjnych, jak i programów reality show z każdego zakątka globu.

Więcej o studiu
Esport & Gaming

Esport & Gaming

Esport i gaming płyną w naszym DNA. Organizacja rozgrywek ligowych i turniejów, wydarzenia LAN-owe czy produkcja transmisji w telewizji i Internecie to nasza codzienność.

Obce nie są nam światy League of Legends, Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege, FIFA i szeregu innych dyscyplin esportowych.

Produkcja video

Produkcja video

Produkcja materiałów video jest czymś, co nas napędza.

Zaoferować możemy wyprodukowanie reklamy, spotu promocyjnego, teledysku muzycznego, filmu dokumentalnego, recenzji, programu publicystycznego i formatu adresowanego nie tylko do graczy. A to dopiero początek wyliczanki.

Marketing

Marketing

Gwarantujemy pełne wsparcie strategiczne z zakresu marketingu i promocji. W ramach realizowanych projektów prowadzimy kampanie planowane na zlecenie partnerów endemicznych, jak i nieendemicznych.

Z naszych usług skorzystali już m.in. Alior Bank, Play, Sprite, New Balance, Garmin, Orbit, HyperX, KitKat, Plus 5G, Omen.

To nie wszystko. Przez ponad 5 lat naszej działalności zrobiliśmy więcej. Dużo więcej.

Porozmawiajmy